İnsan Kaynakları

Amacımız var olan değerli yeteneklerimize yenilerini katmak, birlikte yetişmek, gelişmek ve ilerlemektir. Kısacası her gün bir öncekinden daha iyi olabilmek adına “Geleceğe Birlikte Yön Vermek!” isteriz.

DEĞERİMİZ; İNSAN

Limaş Liman İşletmeciliği A.Ş. olarak öncü değerimiz olan insan kaynağımız ile rekabet gücümüzü korur ve günden güne arttırılmasını sağlayacak faaliyetlerde bulunuruz. Alanında uzman, motivasyonu yüksek çalışan profilimiz ile güçlü bir kurum kültürü oluşturarak İnsan Kaynakları stratejimizi güçlendiririz.

Gelişimin, deneyimin ve yeniliğin odağına çalışma arkadaşlarımızı koyarak birlik ve beraberlik içerisinde bağlılığı en üst seviyede tutup yüksek performans ile sektörde birçok başarıya imza atarız. Başarılarımızdaki en değerli yegâne yapıtaşımızın insanımız olduğunu bilir, kendilerine yüksek güvenlik önlemleri ile sağlıklı bir çalışma ortamı sunarız.

Eşit, adil, güvenilir olmaya özen göstererek, tüm çalışma arkadaşlarımız ile Etik Kurallar İlkelerimizi benimseriz, birbirimize saygı duyar ve ayrımcılığın önlenmesini güvence altına alırız.

GELECEĞİMİZ; YETENEKLERİMİZ

Çalışma arkadaşlarımızın farklı fikir, görüş ve kültürleri ile yeni şeyler öğrenir, öğrendikçe daha çok büyür, büyüdükçe fark yaratır ve fark yarattıkça da cesaret alarak daha da ileriye gideceğimize inanırız ve bu yolda yeni yetenekleri de aramızda görmek isteriz. Sizde takımımıza katılarak başarılarımıza ortak olmak isterseniz güncel iş ilanlarımızı inceleyip, başvuruda bulunabilirsiniz;

Aramıza katılarak değer yaratacak yetenek siz olabilir misiniz?

Bizi ve günden güne imza attığımız başarılarımızı takip etmek isterseniz LinkedIn profilimize de göz atabilirsiniz;